Pirates

LEGO Classic Pirates, Pirates II, Pirates III, Pirates of the Caribbean i inne

40158 LEGO Pirates Chess Set – Sold Out?

Pełne zaskoczenie! Dodatkowy zestaw 40158 LEGO Pirates Chess Set zaledwie po paru dniach bycia w sprzedaży, nagle otrzymał status „Sold Out„! Oczywiście w jednej chwili odczuł to rynek, i ceny choćby na A skoczyły do poziomu 300 i więcej złotych! Zaniepokojony zwiększonym drenażem kieszeni, wysłałem maila do TLG, z pytaniem, jakie są szanse, że zestaw ten powróci do oferty. Sam nie doczekałem się odpowiedzi, ale otrzymał ją – Maximhuz (dzięki za info!), poniżej zamieszczam ją w niezmienionej postaci:

Bardzo miło nam słyszeć, że jest Pan zainteresowani naszym zestawem 40158.

Zestaw, którego Pan poszukuje, okazał się być niezmiernie popularny wśród naszych klientów. Ten niezwykle wysoki popyt był dla nas zaskoczeniem i dlatego nasze fabryki nie są w stanie nadążyć z produkcją, co oznacza, że zestaw ten jest tymczasowo niedostępny w sprzedaży.

Prosimy się jednak nie martwić, już niedługo powinien on być znowu w sprzedaży.
Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony LEGOŸ Shop http://www.LEGOshop.com i do niezwlekania ze złożeniem zamówienia, jesli tylko produkt pojawi sie ponownie w asortymencie. Czasami nasze produkty zostają wyprzedane w przeciągu kilku godzin, tylu jest na nie chętnych, co oczywiście bardzo nas cieszy.

40158 LEGO Pirates Chess Set 02

Single Post Navigation

2 thoughts on “40158 LEGO Pirates Chess Set – Sold Out?

  1. brecht on said:

    Ja bym zamawiał i opłacił nawet dziś. W przypadku statku złożyłem zamówienie kiedy był ‚sold out’ a dostałem go zanim oficjalnie wrócił do sprzedarzy.

  2. GORGU on said:

    Zakupiłem jedną sztukę zaraz na początku( były dostępne od 05.03) z drugą chciałem poczekać do 15 kiedy to będą podwójne punkty- A 14 szachy były już sold out. Tej pierwszej sztuki też jeszcze nie dostałem i coraz bardziej wydaję mi się że powtórzy się sytuacja z Santa Workshop kiedy to zrobili wszystkich w konia. Ale chociaż gratis jest gratis 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: