Pirates

LEGO Classic Pirates, Pirates II, Pirates III, Pirates of the Caribbean i inne

Piraci w najnowszym katalogu LEGO

W najnowszym katalogu LEGO znalazło się miejsce dla Piratów, jednak nie znajdziemy tu żadnych nowości, a jedynie zaserwowano nam zestawy obecne już na rynku. Tak więc potwierdzają się wcześniejsze zapowiedzi, iż seria ograniczy się tylko do jednego rzutu.

LEGO catalogue 2HY2015 Pirates

Więcej o katalogu, w tym skąd go ściągnąć, na 8studach.

Single Post Navigation

6 thoughts on “Piraci w najnowszym katalogu LEGO

 1. Piecia on said:

  Może jeszcze za jakiś czas doczekamy się battle packów albo kalendarza? 🙂
  Podobno w tym roku ukazać się ma także VIP Retro Minifigure Set (tak jak w zeszłym roku LEGO Classic Spaceman Minifigure (5002812), który dodawany będzie do zamówienia po osiągnięciu pewnej kwoty.

 2. Zgadza się, Piracki Retro Minifigure Set jest już zapowiedziany, jednak póki co nie ma jeszcze przyzwoitej fotki – jedyne co można znaleźć to rozmazany „znaczek pocztowy”. Będzie fajna ciekawostka

 3. Jellyeater on said:

  W sumie to po co mieliby to ciągnąć? Dali po 10 ludzików dla każdej ze stron i starczy. Do tego szachy. Widać, że ci piraci zostali zrobieni bo tak wypada. Ale raczej było to podejście zróbmy to na odwal się i zapomnijmy.

 4. MrOutlaw on said:

  Przepraszam że robię „offtopic” w komentarzu, jednak nie ma na stronie formularza kontaktowego, a chciałbym podzielić się swoim projektem statku zgłoszonym na Lego Ideas: https://ideas.lego.com/projects/106525

  • Bardzo ładny MOC! Od razu zasuportowałem, i chętnie bym go zobaczył jako pełnoprawny model, przebija ostatnie oficjalne „cudo”! Koniecznie zaprezentuj model na forach Zbudujmy.To i LUGPol!

   • MrOutlaw on said:

    dziękuje za wsparcie 😉 oczywiście dam też znać na forach, postaram się na stronie projektu zamieścić lepszej jakości zdjęcia w większej rozdzielczości (domyślna galeria na Lego Ideas niestety pomniejszyła je i obniżyła jakość)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: